Понедельник, 04.12.2023, 05:49

Меню сайта
Календарь
«  Декабрь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Освіта за кордоном

Освіта за кордоном

Перелік корисних посилань

1)Ploteus   http://ec.europa.eu/ploteus/home.jsp?language=en

 Сайт Ploteus – це одна з ключових баз даних Європейської Комісії, спрямована на полегшення знаходження навчальних можливостей та стипендій.

Сайт має кілька рубрик. Найцікавіші з них - Learning Opportunities („Можливості навчання”) та Exchange and Grants (Освітні обміни та гранти)

Кожна з них містить можливості пошуку за дисципліною та країною навчання

2) База даних англомовних курсів у європейських країнах   http://www.study-info.eu/

 База даних усіх програм європейських університетів, що викладаються англійською мовою.

Портал містить можливості легкого пошуку за дисциплінами.

Зокрема, тут можна знайти інформацію про наявність чи відсутність стипендіальних можливостей, що пропонуються студентові.  

3) сайт Study in Europe

http://www.study-in-europe.org

Сайт є новою ініціативою Єврокомісії, націленим на популяризацію європейської освіти.

Сайт містить можливості пошуку програм та стипендій, ознайомлення з досвідом студентів, що вчилися в Європі, практичні поради для закордонних студентів, що прагнуть вчитися у європейських країнах.

 4) база даних курсів у рамках програми Erasmus Mundus

http://ec.europa.eu/education/programmes/mundus/projects/index_en.html

 Сторінка містить базу даних усіх магістерських програм, запущених ініціативою Erasmus Mundus, у якій можуть брати участь українські студенти та отримувати фінансування свого навчання у європейських університетах.

Тут можна ознайомитися із інформацією про всі магістерські програми, запущені в рамках Erasmus Mundus, про їхню тривалість та спеціалізацію.

Нагадаємо, що в рамках Erasmus Mundus студентові потрібно передусім обрати магістерську програму, яка його цікавить. Якщо він пройде відбір до цієї програми, у нього є всі шанси отримати стипендію Erasmus Mundus.

 5) Європейський портал магістерських програм http://www.mastersportal.eu/

 Портал містить інформацію про всі магістерські програми, що викладаються в європейських університетах. Портал також містить простий механізм пошуку за країною та дисципліною.

Мінус порталу – замало інформації про стипендії для навчання; плюс – тут можна дізнатися вартість кожної з запропонованих магістерських програм. 

AK Educational Programs http://www.akprograms.org

Освітні консультації. Оформлення на навчання в американські мовні школи, коледжі та університети. Консультації з іміграційних питань.

Все, что нужно знать об обучении за рубежом: страны, курсы иностранных языков, академические программы, вузы, тесты и международные экзамены, статьи, ссылки, описания школ. Страны - практическая география. Бывает ли бесплатное обучение? Как без лишних проблем получить студенческую визу. Как поступить в Оксфордский университет. Масса полезной информации. Бесплатные консультации по электронной почте.

MisterCase.ru - освіта та навчання за кордоном   http://mistercase.ru

Навчання за кордоном, освіта за кордоном, практика англійської мови у Великій Британії, Ірландії та на Мальті.

UKVISAS.com.ua Освіта, візи, імміграція до Великобританії    http://www.ukvisas.com.ua

Освіта у Великобританії для дітей та дорослих: мовні школи, професійні курси (CIMA, CIM, ACCA) середня освіта та університети. Стажування. Студентські візи. Всі види імміграції до Великобританії, апеляції. Повернення податків.

NISTUDY - навчання за кордоном та міжнародні молодіжні програми  http://unistudy.org.ua

Тут можна знайти найсвіжіші анонси про міжнародні молодіжні тренінги, семінари, студентські конференції, оголошення про стипендії на навчання в магістратурі або аспірантурі, запрошення на літні школи, відгуки українських студентів про їхній досвід та іншу корисну інформацію про навчання за кордоном. Основні критерії відбору інформації для UNISTUDY - можливість участі в програмі саме для українських студентів та повне або часткове

покриття витрат за рахунок організаторів, стипендій або спонсорів.

"ЮніверсСтаді" Навчання за кордоном http://www.universestudy.com    

UniverseStudy пропонує безкоштовні консультації та допомогу в організації Вашого навчання за кордоном: вивчення англійської, іспанської, французської та німецької мов, бізнес-освіта, підготовка та вступ до університетів, програма "Work&Travel". Якщо Ви реєструєтесь з нами, то мінімальна вартість та реальні знижки Вам будуть гарантовані! Довірьтеся професіоналам...