Воскресенье, 25.06.2017, 20:52

Меню сайта
Календарь
«  Июнь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Новинки литературы

НОВИНКИ ЛІТЕРАТУРИ
Травень - Червень 2017
 

Історія

63.3 (4Укр) Загребельний М.П. Богдан Ступка. - Х.: Бібколектор, 2016. – 120с.

Богдан Ступка – видатний український актор, лауреат багатьох премій, народний артист, Герой України. Річард III, Король Лір, гетьман Мазепа, Тев̛’є-молочник, Леонід Брежнєв… Це лише невеликий перелік ролей, які зіграв у театрі і кіно Богдан Ступка. Про його життя та діяльність читайте у цій книзі.

 

63.3 (4Укр) Ушкалов Л. Григорій Квітка-Основ’яненко. -Х.:Фоліо, 2016.-122с.

Григорій Квітка-Основ’яненко – перший український прозаїк, творчість якого мала значний вплив на розвиток української літератури. Він дуже любив свою рідну Харківщину, її природу, звичаї її мешканців, які стали героями його творів.

 

63.3 (4Укр) Яневський Д.Б. Проект Україна: Відомі  історії нашої держави.-Х.:Фоліо, 2016.-287с.

У новій книжці відомого тележурналіста, доктора історичний наук Данила Яневського розповідається про те, що відбувалося на землі, яка зараз називається Україною, починаючи  з середини X ст. до об’єднання 1386 року Королівства Польського та Великого Князівства Литовського, до складу якого входила сучасна Правобережна Україна.

 

 63.3 (4Укр)Яневський Д.Б. Проект Україна: Відомі  історії нашої держави: Продовження: 1774-1914р.р..-К.: «Довженко Букс», 2016.-286с.

Ця книга – продовження розповіді «Проект «Україна»

 

Економіка

65.05 Геращенко О.Л. Економіка XXI: Країни, підприємства, людини.-К.: «Довженко Букс», 2016.-303с.

Цю книгу написано для людей, що живуть в економічному світі. Взагалі-то, ми всі живемо в ньому. Цю книгу написано так, щоб її зміг написати кожен. Прочитати, зрозуміти і щось змінити в своєму житті.

Як стати економічно ефективним самостійно, стати економічно успішним і жити в світі, де інші люди також досягають успіх?

 

Політика

66.3 (4Укр) Яневський Д.Б. Загублена історія втраченої держави. - Х.: Фоліо, 2016.-252с.

Нова книга Данила Яневського адресована не тільки політикам і політологам, але й любителям з написання, переписування та удосконалення Конституції України. Агресивне невігластво, неповага до опонентів та партнерів, безвідповідальність та принципова безпринципність – це головні риси сучасного українського політика.  Країна колосальної та незбагненої культурної традиції, її громадяни, яких зневажливо називають населенням, є лише ресурсом для задоволення їх первинних рефлексів, задовольнити які можна лише викорінивши поняття «Право», «Закон», «Совість», «Культура», «Людина».

 

Художня література

84 (4Укр) Винничук Ю. Весняні ігри в осінніх садах. – Х.: Фоліо, 2016.-313с.

Роман «Весняні ігри в осінніх садах» є, мабуть, найскандальнішим із всіх його творів. Еротичність і відкритість цього твору викликали у свій час цілий шквал пуританського обурення. Але це не просто відвертість, це щира сповідь головного героя, самотнього чоловіка, і сповідь ця сповнена іронії та самоіронії, комедії та трагедії.

 

84 (4Укр) Винничук Ю. Груші в тісті. – Х.: Фоліо, 2015.-349с.

Це автобіографічний роман Юрія Винничука. «Груші в тісті» видавався неодноразово і завжди мав великий успіх. У ньому автор розповідає про Львів кінця 1970-х - початку 1980-х років, тобто про свою молодість: коли він фарцував (цікаво, чи всі молоді зараз знають що це), вчився в інституті, служив у лавах армії і … любив. Любив усе – дівчат, друзів, поезію, пригоди… тобто саме життя. Тому у «Грушах…» - безліч історій, наповнених шаленим гумором (не завжди цнотливим), і навіть, пікантними подробицями життя львівської богеми 70-80-х роківа минулого століття.

 

84 (4Укр) Винничук Ю. Мальва Ланда: роман. – Х.: Фоліо, 2016.-602с.

Роман «Мальва Ланда» став квінтесенцією безмежної фантазії Юрія Винничука, його сміливого гумору та спокусливого еротизму. Цей твір насичений дивовижними персонажами, сюрреалістичними мареннями та хвилюючими поворотами сюжету. Дія його відбувається на фантазійній сміттярці, яка насичена симпатичними потворами. Але не все так смішно. Написаний на початку 90-х років, цей роман видався на диво сучасним.

 

84 (4Укр) Винничук Ю. Місце для дракона. – Х.: Фоліо, 2015.-313с.

«Місце для дракона» - напрочуд дивна історія, в якій все навпаки: дракон на ім’я Грицько – це не лютий і кровожерливий хижак, що поїдає молодиць, а добрий, травоїдний мрійник та романтик, натомість лицарі на чолі з володарем королівства – підступні та трусливі романтики. Дракон милується метеликами, пише вірші та читає Біблію. Біля його печери замість людських кісок – доглянуті клумбочки мальв, а своє полум’яне дихання він спрямовує тільки вгору – щоб не нищити природу. Він не їсть м’яса і не хоче нікого вбивати.

Але традицій ніхто не скасовував, і ці традиції зобов’язують будь-що знищити дракона. Добро і зло міняються масками – люди стали драконами, а Грицько-дракон – більше людина, ніж самі люди. Отож, чи зможе зрозуміти він закони людського світу, а головне – виправдати їх? Чи знайдеться місце драконові – метелику серед придворних інтриг, королівських змов, лицарських поєдинків і боротьби за принцесу?

 

84 (4Укр) Винничук Ю. Цензор снів. – К.: Довженко Букс, 2016.-319с.

Головних героїв цього роману двоє. Вони різні за характером і поглядами, вони антиподи, але багато чого в них є спільного. Але не зважаючи на все це, вони друзями не були, просто інколи життя їх зводило, аби швидко знову розвести, самих їх смерть оминала, смерть завжди була на півкроку від кожного з них і била прицільно, але помилялася як раз на тих півкроку чи півхвилини.

 

84 (7 Кол) Гарсія Маркес Г. Кохання під час холери: роман – Х.: Фоліо, 2016.- 476с.

«Кохання під час холери» називають «найоптимістичнішим» з романів Маркеса. Це зворушлива історія кохання, яке  перемагає все – час і простір, життєві негаразди і навіть недосконалість людської душі. Колись головна героїня роману Ферміна Даса знехтувала юнацьку любов Флорентіно Арісі і стала дружиною поважного доктора. Але Флорентіно екає свого часу – цілих 54 роки…

 

84 (4Пол) Зануссі К. Стратегії життя, або як з’їсти тістечко і далі його мати. – К.: Довженко Букс, 2016. – 356с.

Кшиштоф Зануссі – видатний польський режисер, сценарист і письменник, лауреат багатьох кінофестивалів, володар численних призів.  Це нова книга Зануссі, в якій він розмірковує над ключовими питаннями людського буття, як то любов, творчість, мораль, релігія.

До кожного розділу додаються QR-коди, за якими можна подивитись в інтернеті уривки з фільмів режисера.

 

84 (4Пол) Зануссі К. Час помирати: Спогади, роздуми, анекдоти. – Х.: Фоліо, 2016.- 236с.

«Час помирати» - це розповідь справжнього митця про його непростий шлях у мистецтві і про людей, що його оточували, серед яких було немало цікавих особистостей, таких, як Папа Іван Павло II, президент Чехії Вацлав Гавел та багато інших.

 

84 (4Укр) Кокотюха А. Автомобіль із пекарської. –К.: Довженко Букс, 2016. – 283с.

Львів, 1911 рік. У центрі міста у власному розкішному автомобілі знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивстві підозрюють її таємного коханця. Події розвиваються дуже напружено…

 

84 (4Укр) Лущик П. Радники князя Лева: роман. – К.: Довженко Букс, 2016. – 250с.

Сподівання Данила Галицького на допомогу Риму у його боротьбі із Золотою ордою не справдилися. На Руську землю знову прийшли монголи. Король Данило помер, та і не виконавши своєї місії. Те, чого не вдалося батькові, намагається здійснити його син Лев. І саме тоді до Львова знову повертаються хрестоносці. Але цього разу – не допомагати…

 

84 (4Укр) Положій Є. Іловайськ. – Х.: Фоліо, 2016.- 378с.

«Іловайськ» - книга про мужність,неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, тих, хто опинився в кінці серпня 2014 року в «іловайському котлі», що став найбільшою поразкою української  армії в ході війни на Сході. Це чесна книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила краще, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми. Книга побудована на реальних подіях.

 

84 (4Укр) Положій Є. Дядечко на ім’я Бог. – К.: Довженко Букс, 2016.- 347с.

… Як відомо, коли ти розмовляєш з Богом, то це молитва, а от коли Бог розмовляє з тобою, то це певне шизофренія. Так і є…

Це історія трьох людей, долі яких дивно перетинаються. Кожен хоче знати відповідь на одне запитання: що буде після того, як я умру?

Так чи інакше, кожен з них отримує те, чого прагнув. Можливо і відповідь на своє запитання…

 

84 (4 Укр) Положій Є. Мері та її аеропорт: роман. – Х.:Бібколектор, 2016.- 282с.

Ця історія про Германа та Мері – про те, як легко можна втратити кохання і як важко звільнитися потім від нього. Захоплююча, інколи смішна, інколи сумна книжка, в якій, як і в житті, щастя обов’язково є – бо його не може не бути.

 

84 (4Укр) Положій Є. Потяг. - Х.: Фоліо, 2016.- 251с.

Якщо шлюби вершаться на небесах, то вибори – вночі біля урн. Це правдива і смілива книга про українські реалії, про людину, яка народилася не в той час. І не в тому місці…

 

84 (4Укр) Скрябін К. Проза. – Х.: Фоліо, 2016.- 378с.

До цього видання включено усі прозові твори Кузьми Скрябіна, в яких як найкраще розкрився його оригінальний, приправлений іскрометним гумором письменницький талант.

 

84 (4Укр) Трофимович В. Любов на лінії вогню. – Х.: Фоліо, 2016.- 285с.

Василіса Трофимович – журналіст, колишній прес-офіцер добровольчих формувань,  півтора року провела в АТО. У збірці замальовок сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття. Почуття на лінії вогню, які увібрали і високу любов, і зраду, і розпач, і тугу за загиблим щастям.

 

84 (4 Укр) Чемерис В.  Анна Київська. – Х.: Фоліо, 2016. – 220с.

«… Я народилася багато століть тому і була дочкою київського князя Ярослава Мудрого. Власне, однією з його доньок, найменшою. Про мене історики сьогодні пишуть десь приблизно так: «Майбутня королева Франції в дитинстві була схожа на янгола. Золотаві кучері, милий пустотливо-бешкетний погляд робили її зовнішність неповторною.» Процитуймо джерела далі: батько виховував дочок як амазонок, тож Анна з дитинства впевнено трималася в сідлі, фехтувала незгірш за братів, не пропускала жодного сезону полювання, відзначалася впертістю і силою характеру. Росла вона в часи процвітання Русі. Київ, за прикладом Константинополя, був прикрашений Золотими ворітьми і незрівнянним Софійським собором. Ярослав, представник нового покоління грамотних, освічений християн, зібрав багату бібліотеку давньоруських і грецьких книг. Анна була блискуче освічена, володіла грецькою і латиною.»

Таїна життя і смерті Анни Ярославівни, відомої з історичних джерел як Анна Київська, попри всі зусилля дослідників, зокрема істориків та науковців, все ще залишається загадкою, цікавою і незбагненною, не тільки української чи французької, а й світової історії.

Саме їй, красуні Анні, донці Ярослава Мудрого, першій королеві Франції присвячений новий роман Валентина Чемериса.

 

84 (4 Укр) Чемерис В.  Марина – цариця Московська: історичний роман . – К.: Довженко Букс, 2016. – 699с.

Марина Нішек, польська графиня, 18-річня дочка воєводи з українського Самбура, з Карпат, волею випадку стала царицею і дружиною двох царів тих лихих часів. Про це й розповідається в романі Валентина Чемериса.

 

84 (4 Укр) Чемерис В.  Сини змієногої богині: роман. – Х.: Фоліо, 2016. – 666с.

Це роман про загадкову  і таємничу країну Скіфію, яка у VII ст. до н.е. з’явилась на південних теренах України. Легендарна і реальна, знана нам і незнана, що й нині дивує і вражає людство…

 

 

Квітень - 2017

Технічні науки

32.97 Киричок Т.Ю. Мережеві електронні видання: довідник.-К.: НТУУ «КПІ»,вид-во «Політехніка», 2016.-300с.

Довідник для фахівців з мультимедіа, студентів, аспірантів детально висвітлює основні відомості щодо мережевих електронних видань. Описує створення мережевих видань, подає визначення та класифікацію, систематизує нормативну базу.

36.99 Лильо І. Львівська кухня. – Х.: Факт, 2016.- 255с.

Ось уже років із 7-8, як Львів увірвався на всіх парах увірвався у перегони за звання гастрономічної столиці Центрально-Східної Європи. Багато туристів їдуть до Львова поблукати історичними місцями та поїсти місцевих смаколиків.

Львівська кухня – це напрочуд дивна суміш української, польської, єврейської, вірменської та австрійської традицій. Тому ця кухня неповторна.

Ця книжка лише на перший погляд присвячена кухні. Насправді вона набагато цікавіша та змістовніша. Відомий знавець міста Лева – Ігор Лильо поєднав історії з життя відомих людей давнього Львова та Галичини з характерними саме для їхнього характеру рецептами страв. А рецепти ці передавалися у львівських родинах з покоління в покоління, і сучасні господині охоче їх готують і сьогодні.

Історія

63.3 Палій О. 25 перемог України. - К.: К.И.С., 2016.-120с.

Книга Олександра Палія «25 перемог України» популярно викладає історичні події, пов’язані з Україною, що справили найбільший вплив на світову, європейську та українську історію. Перелічені в книзі факти визнані й підтверджені академічною наукою.

У своєму щоденнику український кінорежисер Олександр Довженко писав: «Єдина країна в світі, де викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим – це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема».

До речі, на обкладинці – репродукція картини Миколи Струннікова «Запорожець». Полотно написане 1906 року зі всесвітньовідомого українського борця Івана Піддубного.

Літературознавство

82.3 (4 Укр) Войтович В. Українська міфологія. - К.: «Либідь»,2015.-664с.

Валерій Войтович – письменник, художник, дослідник української міфології. Він вважає, що вивчати міфологію важливо і необхідно, бо вона створена народом у віках, і саме вона є тим началом, що творить обличчя кожного народу, стаючи, з рештою, однією з великих ланок пізнання себе в часі.

                                       Художня література            

84 (7П) Альєнде Ісабель. Оповідки Єви Луни.-Львів: Вид-во Анетти Антоненко, 2016.-256с.

Вперше в Україні виходить книжка сучасної чилійської письменниці Ісабель Альєнде, за якою давно закріпилося неофіційне звання «Габріеля Гарсії Маркеса у спідниці». Вона має 20 книжок, перекладених на 35 мов, 50 міжнародних літературних нагород у 15 країнах.

«Оповідки Єви Луни» - це історії кохання і зради, честі і безчестя, дружби і ворожнечі. Це історії різних людей, об’єднані багатою уявою, образною мовою та дотепністю відомої молодої письменниці.

84 (5 Япо) Мацуо Басьо. Поезії. – К.: Веселка, 2016.-311с.

Творчість Мацуо Басьо  - одна з самобутніших сторінок не тільки класичної поезії, а й національної культури Японії в цілому. Саме поетичний жанр «хоку», неперевершеним майстром якого був Басьо, є символом класичного японського віршування.

«Хоку» - це й мимовільне поетичне враження від побаченого, і мудрий філософський афоризм, і щиронаївне захоплення красою навколишнього світу.

84 (4 Укр) Волков О. Вовчий місяць. – К.: Нора-Друк,2016.-464с.

Герої роману «Вовчий місяць», колишній вчитель історії, під Новий рік в глушині українських лісів відкопує унікальну знахідку. В цей же час один з найвпливовіших магнатів Південної Америки таємно вирушає в Україну, де на момент його приїзду скоєно кривавий злочин – масовий розстріл людей. Не пов’язані, на перший погляд, між собою події стають основою карколомного сюжету. Читачу пропонується пережити гостросюжетну історію, яку майстерно змоделював неперевершений майстер українського детективу.

84 (4 Укр) Гуменюк Б. Блокпост: Вірші. Новели. Публіцистика. – К.: ВЦ «Академія», 2016.-336с.

У віршах, новелах і публіцистичних одкровеннях цієї книги – пережита автором правда Майдану і війни. Так бачили, відчували і думали мільйони, а тільки він знайшов такі слова…

84 (4 Пол) Зануссі К. Страта двійника: п’єси. – Харків: Орбіта, 2016.-202с.

П’єси видатного польського режисера вперше перекладені українською. Кожна з них являє собою спробу художнього розв’язання тієї чи іншої непростої морально-філософської дилеми. Це чесність проти лжі, людська гідність проти підлості, вибір між любов’ю земною та небесною, чи між сумлінням та ілюзією вседозволеності.

Загальнолюдська проблематика, порушена в цих створах, не залишить байдужою навіть найвибагливішого читача-інтелектуала.

84 (4Укр) Іваничук Р.І. Євангеліє від Томи: триптих повістей. - К.: ДАК «Укрвидавполіграфія».2016.-320с.

Герої повістей відомого українського письменника Романа Іваничука, вирішують, кожен по-своєму, проблему добра і зла в душі людини, намагаються відповісти на вічне питання: що є істина? Це стосується і апостола Томи, що написав свою правду про Сина Божого, і Ренегата, який зрадивши батьківщині, втратив не тільки ім’я, але й  душу., і художника Савояра, який у Львові напередодні Другої світової війни створює картину «Тайна вечеря».

84 (4Укр)  Іваничук Р.І. Осінні узори. Новели і оповідання. – Х.: Орбіта, 2016.- 300с.

«Осінні узори» - це книжка про звичайних людей. Це своєрідна сповідь письменника-життєлюба, літописця не тільки сивої давнини, але й своєї епохи. Тут є все – радість, печаль, краса, усмішка, кохання, надія і сміх. А головне – є мудрість. Справжня мудрість бачити світло навіть у сутінках і віддавати любов беззастережно і чесно. І цією мудрістю щедро ділиться людина чиста, глибока – і водночас дуже проста. Власне, яким і повинен бути справжній мудрец.

84 (4 Укр) Кешеля Д. Родаки: роман-колаж. – К.:ВЦ «Академія», 2016.-384с.

В українській літературі так ніхто не пише, як пише Дмитр Кешеля. На таке читання рідко щастить. «Які сильні натури і як красиво вони живуть»,«Ні, неможливо таке витерпіти», «Який колоритний текст», - налітають такі думки.

Андрій Курков так написав про автора цього роману: «Дмитро Кешеля був «інакшим» геніальним автором за часів СРСР, і вже після незалежності його знову занесли до «інакших» і не помічали в Києві. Прийшла пора зову відкрити Дмитра Кешелю».

84 (4Укр) Брати Капранови. Забудь-річка:роман. – К.: Нора–Друк, 2016.-544с.  

Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польській жовнір – в УПА.

Багато років потому випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця у Другій світовій війні.

84 (4 Укр) Кокотюха А. Повний місяць.-К.: Нора – Друк, 2015.-368с.

Новий роман Андрія Кокотюхи – це детективний трилер, виконаний у стилі ретро–роману, зо захоплює з перших сторінок. А фінал обіцяє несподіванки, яких не чекав, за його зізнанням, сам автор.

84 (4Укр) Костенко Л. Річка Геракліта. - К.: «Либідь», 2016.- 288с.

Звичайно, річки Геракліта як такої у природі немає. Але тим більше вона є. Тим більше – вона скрізь. Річка Геракліта – це психологічний, інтимний, почуттєвий вимір космічного Часу. Це космічний Час, заломлений крізь пам'ять людини.

Цю збірку віршів упорядкувала дочка Ліни Костенко Оксана Пахльовьска. Від віршів, які увійшли до «Річки Геракліти» завжди навертаються сльози.

84 (4Укр) Михед О. Астра: роман.- Львів: Вид-во Анетти Антоненко, 2015.-212с.

О. Михед – культуролог, літературознавець, куратор мистецьких проектів, автор численних публікацій у провідних виданнях Білорусі, Італії, Німеччини, Сербії, США, Чехії.

«Астра» - це захоплива історія життя Віктора Варецького, розказана ним самим. Історія пошуку відповідей на запитання, які краще не ставити…

84 (4Укр) Самойленко В. Час розкиданого каміння. – К.: Ніка - центр, 2015.-168с.

Як складно подеколи буває відділити  сьогодення від днів минулих… Хтозна, як пройде зустріч колишніх друзів, та чи й відбудеться вона взагалі?... Хтозна… Хтозна: чи прийшов час збирати каміння?... Питання, питання…

Головний герой напрочуд тонкого роману «Час розкиданого каміння», роману, який занурить вас у минуле, у бурхливі 90-ті, й виштовхне у цинічних 2000-х. Друзі, однокласники, вороги. Скажені авантюри, пристрасті, зради. Каміння, каміння, каміння…  Чи прийшов час його збирати, чи, може, той час ще попереду!...

84 (4 Укр) Чемерис В. Рогнеда: роман. - Х.: Орбіта, 2016.- 283с.

«Рогнеда» - роман-сказання про вродливу та гордовиту полоцьку книжну. Все, здавалося б, обіцяло їй любов, обожнювання і щастя. Але ці надії рухнули в однумить, коли красуня Рогнеда в потоці суперництва двох рідних братів – Ярополка і Володимира Святославичів, коли виключно – гордо відмовила Володимиру, ще й назвала його зневажливо «сином рабині». Таких образ Володимир не прощав нікому…

84 (4Укр) Яріш Я.І. Судний день: роман. – Х.: Факт, 2016.- 300с.

Зі шкільної парти ми пам’ятаємо, як Шевченко у свої безсмертній поемі «Гайдамаки» «скликав» у Холодний Яр відважне гайдамацтво. Та чи було саме так, як описував Великий Кобзар? Як зараз нам ставитися до кривавих події Коліївщини?

Що це було: стихійне повстання українського селянства, спланована війна за відновлення незалежності Української Держави чи «багатоходівка» Російської імперії?

На це питання дає відповідь новий роман Ярослава Яріша «Судний день». Його сюжет заводить нас у жорстоке XVIII століття.

Мистецтво

85.113 (4Укр) Дем’янеко С. Архітектурні пам’ятки України. – К.:ПП «Агентство по розповсюдженню друку», 2016.-307с.

Видання ілюструє найвідоміші архітектурні пам’ятки України. У стислій формі представлено історію та культурну цінність архітектурних пам’яток, а також цікаві події, пов’язані з ними.

85.31 (4Укр) Березка А. Відомі композитори України. – К.: ФОП «Мунін Г.Б.», 2016.- 368с.

Книга вміщує відомості про життєвий і творчий шлях відомих композиторів України, що здійснили помітний внесок у розвиток музики в Україні, чиї здобутки у сфері музичної культури виходять за суто національні межі.

85. 11 (4 Укр) Одеський музей західного і східного мистецтва. – К.: Мистецтво, 2016.-240с.

Видання презентує одну з найбільших колекцій зарубіжного мистецтва в Україні, яка започаткована ще в 1924 році. Зокрема, це шедевр Мікеланджело «Взяття Христа під варту або Поцілунок Іуди», унікальні твори майстрів епохи Ренесансу.

Філософія

88 Юнг К.Г. Aion: Нариси щодо символіки самості. – Львів: Вид-во «Астролябія», 2016.- 432с.

Книга Карла Густава Юнга «Aion: Нариси щодо символіки самості» належить до найважливіших творінь автора. Основний мотив – допомогти людині дати собі раду і з властивими  їй знекорінням та світоглядною дезорієнтацією, що постійно загрожують небезпекою утопічних психозів.

Література для дітей

До дитячих бібліотек КЗ «Лисичанська ЦБС» надійшли книжки із серії «Життя видатних дітей».

Видатний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері стверджував, що «всі ми родом з дитинства».

Наші дорослі досягнення ґрунтуються на дитячих спогадах та мріях. Ті, кому пощастило вчасно виявити свій талант, щасливі та відомі всьому світу. Історії геніального дитинства із серії «Життя видатних дітей» допоможуть Вам і Вашій дитині виявити саме той неповторний талант, що зробить Вас батьками видатної особистості.

84 (4 Укр) Багряна А. Анна Багряна про Марію Заньковецьку, Олену Телігу, Вангу, Марію Приймаченко, Славу Стецько. – К.: ТОВ Фірма «Антологія», 2016.- 96с.

84 (4 Укр) Воронина Л. Леся Воронина про Брюса Лі, Махат Муганді, Жорж Санд, Фридеріка Шопена, Івана Миколайчука . – К.: УкрНДІСВД, 2016.- 128с.

84 (4 Укр) Лущевска О. Оксана Лущевська про Христофора Колумба, Джона Ньюбері, Чарльза Дарвіна, Дніпрову Чайку, Перл Сайденстрікер Бак. – К.: УкрНДІСВД, 2016.- 96с.

84 (4 Укр)  Павленко М. Марина Павленко про Павла Тичину, Надію Суровцову, Василя Симоненка, Василя Стуса, Ірину Жиленко. – К.: УкрНДІСВД, 2016.- 120с.

84 (4 Укр) Птіцин А. Анатолій Птіцин про Шолом-Алейхема, Януша Корчака, Фріца Крейслера, Миколу Лукаша, Матір Терезу. – К.: ТОВ Фірма «Антологія», 2016.- 120с.

А також казочки та віршики:

84 (4Укр) Гнатенко К. Рожева мрія: казочки і віршики. – К.: «Академ-видав», 2015.- 64с.

84 (4Укр) Кононенко О. Перун та всі інші: міфи, казки і римовані рядки. - К.: «Либідь», 2015.-136с.

84 (4Чех) Золотоволоска та інші чеські казки. – Львів Вид-во «Астролябія», 2014.- 160с.

84 (4Укр) Казки кримськотатарського народу. – К.: УкрНДІСВД, 2016.- 128с.

84 (4Укр) Крушельницька Л.І. Звірятка у моєму житті. – Львів Вид-во «Астролябія», 2014. – 160с.

84 (4Укр) Мацкл І. Перехідний вік… моєї мами: повість. – К.: ВЦ «Академія», 2016.- 128с.