Суббота, 07.12.2019, 03:16

Меню сайта
Календарь
«  Декабрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Бібліотека-філія для дітей №10

Бібліотека-філія для дітей №10 КЗ «Лисичанська ЦБС» була заснована майже 45 років тому. Її розташовано в найбільш густонаселеній південній частині міста Лисичанська.

Бібліотека прагне стати скарбницею інформації мікрорайону, а  вся її робота направлена на всебічний розвиток,  духовне, інтелектуальне становлення особистості дитини.

Завжди раді бачити своїх читачів бібліотекарі: Климчук Елла Олександрівна  та Кравчук Ніна Володимирівна. Вони допоможуть читачам обрати книги на абонементі, а бібліотекар читального залу Велігіна Катерина Володимирівна запропонує новинки періодичних видань, допоможе дібрати необхідну інформацію для занять. Керує філією Селєзньова Ірина Анатоліївна. Колектив бібліотеки робить все для того, щоб забезпечити максимальний, безперешкодний,  об’єктивний доступ до інформації. Постійно проводиться аналіз інформаційних потреб та запитів читачів, який сприяє більш якісному формуванню бібліотечного фонду.

До послуг  користувачів універсальний фонд, що налічує понад 23 тисячі примірників книг та періодичних видань українською та російською мовами. Це художня та науково – популярна література. Періодичні видання для дорослих та малюків, хлопців та дівчаток завжди знайдуть свого читача.

Структура підрозділів бібліотеки:

 • абонемент для читачів молодшого віку, 
 • абонемент для читачів старшого віку 
 • читальний зал. 

В зоні обслуговування бібліотеки – чотири загальноосвітніх школи,  в яких навчаються біля 1800 дітей та три дитячих садочка.

Велика увага відведена сумісній діяльності з партнерами бібліотеки:

 • КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12»; 
 • КЗ  «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13»
 • КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27»;
 • КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30»;
 • Центр позашкільної роботи зі школярами та молоддю

   

Протягом року бібліотека обслуговує біля 2 400 користувачів-дітей

Вже багато  років в бібліотеці працював клуб « Джерельце». Він гармонійно об’єднував  маленьких читачів, котрі мають досить різноманітні інтереси, уподобання і смаки. Кожна зустріч членів клубу – це відкриття чогось нового. Всі заходи в рамках клубу були різноманітної тематики і форми – це круглі столи, свята, цікаві конкурси, вечори. Та настає час змін і з цього року ми робимо ребрендінг клубу і запрошуємо стати членами клубу «Бібліотошка» всіх любителів читання та активного спілкування.  Його керівник Климчук Е. О.  вважає, що робота клубу набере більш цікавого змісту. Основними напрямками діяльності клубу є:

 • сприяння змістовному проведенню дозвілля;
 • обмін досвідом, думками, враженнями, зустрічі з цікавими людьми;
 • розвиток творчої особистості.

З дитинства книги входять в наше життя і залишаються назавжди. Часто в нашій бібліотеці збираються учні, молодь – цінителі книжок, ті, для кого вони є найкращим другом та порадником. Адже в житті кожного читача є книги, які залишають в душах незабутній слід. Знання улюблених художніх творів діти використовують, беручи участь в різних масових заходах бібліотеки: ерудит-конкурсах, вікторинах, літературних іграх тощо.  Для дітей середнього та старшого шкільного віку ми створили клуб народознавчо-патріотичної направленості «Мальва». Під час засідань клубу підлітки знайомляться через літературну творчість з історією країни, її надбанням.

   

Запрошуємо жителів мікрорайону до нашої бібліотеки, тут вас привітно зустрінуть досвідчені бібліотекарі, допоможуть вибрати літературу, ознайомлять з новинками, нададуть потрібну інформацію.

З інформацією про роботу бібліотеки ви також можете познайомитися у соц. мережах:

Facebook

Блог "Детское_чтение_век21"

Наша адреса:

квартал Центральний, 18 , кв. 83-84.

Телефон для довідок  (06451) 5-22-81

Ми працюємо:

понеділок – четвер: з 8-00 до 16-00

неділя: з 9-00 до 16-00

Вихідні дні – п’ятниця - субота

Останній четвер місяця - санітарний день.