Суббота, 18.05.2024, 08:55

Меню сайта
Календарь
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Круглий стіл "Місце та роль бібліотеки в національно-патріотичному вихованню молоді"

24 лютого в центральній бібліотеці для завідуючих бібліотеками-філіями і бібліотекарів КЗ "Лисичанська ЦБС" відбувся круглий стіл "Місце та роль бібліотеки в національно-патріотичному вихованню молоді". Пі час заходу обговорювались питання: "Національно-патріотичне виховання   дітей та молоді крізь призму реалізації заходів "Концепції національно-патріотичного виховання", "Форми і методи роботи бібліотеки з національно-патріотичного виховання користувачів". Обмін досвідом роботи бібліотек системи пройшов в форматі "печа-куча". Наприкінці заходу учасниками "Круглого столу" було запропоновано взяти участь в "мозковому штурмі" "Як привернути увагу до читання військово-патріотичної книги".

  

 

 

«Місце та роль в національно-патріотичному вихованні молоді»

Програма круглого столу для завідуючих бібліотеками-філіями та робітників обслуговування КЗ «Лисичанська ЦБС»

 1. Національно-патріотичне виховання дітей та молоді крізь призму реалізації заходів Концепції національно-патріотичного виховання (завідуюча відділом бібліотечного маркетингу та менеджменту Т.Д. Дегтяренко)
 2. «Форми та методи роботи бібліотеки з національно-патріотичного виховання користувачів» (ведучий методист Г. Д. Поддубко)
 3. Досвід бібліотек КЗ «Лисичанська ЦБС» в сприянні національно-патріотичному вихованні дітей та молоді: презентації в форматі «печа-куча»:
 
 • «Сучасна українська книга та її місце в національно-патріотичному вихованні дітей та молоді» (завідуюча відділом обслуговування Т.О. Фролова);
 • «Формування національно-патріотичної гідності молоді засобами бібліотеки та книги (завідуюча бібліотекою-філією №3 Є.М. Пряхіна);
 • «Виховуємо патріотів» (завідуюча бібліотекою-філією сімейного читання №2 Л.І. Весела);
 • «Виховання патріотичної та національної свідомості дітей» (завідуюча бібліотекою-філією для дітей №10 І.А. Селєзньова)
 1. Як привернути увагу до читання воєнно-патріотичної книги. Мозковий штурм за темами:
 • Акція «Шануймо наших захисників Вітчизни»
 • Зона героїко-патріотичної тематики
 • Тиждень воєнно-патріотичної книги
 1. Підведення підсумків. Вирішення поточних питань.